Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyjazd grupy uczniów do Turcji w ramach projektu Erasmus+

8-maj-2023 - 12-maj-2023

TURCJA 2023 – Prezentacja

Wyjazd grupy uczniów do Turcji w ramach projektu Erasmus+

TURCJA 2023  – Film

 

Od 5 do 13 maja grupa naszych uczniów i nauczycieli przebywa w Turcji w ramach realizacji kolejnego etapu programu Erasmus+ : Preparing today the leaders of tommorow. Dzisiaj spędzają czas w Stambule i zachwycają się kolorami, smakami i zapachami. Jutro dołączają pozostałe szkoły z Portugalii, Katalonii i Irlandii. Piękna przygoda rozpoczęta.

Dzień drugi pobytu naszej grupy w Turcji. Hagia Sophia, Topic Palace, Cysterny, Bosfor i na koniec widok z wieży. Grupa Erasmus + pozdrawia z magicznego Stambułu.

Trzeci dzień w Turcji:
„Dzisiejszy dzień zaczął się bardzo wcześnie rano. Najpierw przejazd na lotnisko, potem lot do Samsun i transfer do szkoły. Tu czekali na nas już pozostali uczestnicy naszego projektu. Na początku było krótkie oficjalne przywitanie, piękny taniec i oprowadzanie po szkole. Następnie poznawaliśmy siebie bawiąc się i tańcząc. Były też zajęcia z robotyki oraz wspólne zwiedzanie miasta. Zmęczenie dawało o sobie znać, ale dzielnie walczyliśmy ze snem.”

 

„Wczorajszy dzień był pełen wrażeń. Rano pojechaliśmy na wycieczkę i zwiedzaliśmy przepiękne miasto Amasya jest położona nad rzeką i są tu skalne groby królów. Zwiedziliśmy muzea i byliśmy w przepięknie położonej restauracji na lunchu. Wieczorem czekała na nas kolejna niespodzianka. Mieliśmy cudowny wspólny wieczór z tańcami, zabawą i rozmowami. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i nikt nie chciał wyjść z kolacji. Dziękujemy rodzinom z Turcji za takie przyjęcie, a szczególne podziękowania ślemy Fatmie, naszej wspaniałej nauczycielce z zaprzyjaźnionej szkoły. Dzisiaj pożegnanie z Samsun.”

Więcej informacji na naszym szkolnym Facebooku

Szczegóły

Początek:
8-maj-2023
Koniec:
12-maj-2023
Kategorie Wydarzenie:
,
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności
Skip to content